Kiwior może obrać szlak Salamona. “Bardzo blisko transferu”

Jakub Kiwior
Jakub Kiwior fot. PressFocus

Jakub Kiwior niewykluczone, że niebawem zmieni barwy klubowe. Insiderskie doniesienia na ten temat przekazał Janekx89 w swoim cyklicznym felietonie na Goal.pl. Reprezentant Polski znajduje się na celowniku AC Milan.

  • Jakub Kiwior wkrótce może zmienić klub w Serie A
  • 22-latek znajduje się na celowniku AC Milan
  • Młody obrońca według informacji Janekxa89 jest bardzo blisko zmiany pracodawcy

Kiwior może dołączyć do ACMilan

Jakub Kiwior aktualnie broni barw Spezii Calcio. 22-latek szybko się rozwija, a efektem tego są już dwa występy w reprezentacji Polski. Następstwem takiego obrotu wydarzeń jest to, że coraz większe firmy przyglądają się grze młodego defensora.

Ciekawe wieści na Goal.pl przekazał Janekx89, dając do zrozumienia, że Kiwior znajduje się na liście życzeń mistrza Włoch. Niewykluczone, że niebawem zawodnik obierze podobny jak, jak kilka lat temu Bartosz Salamon.

“W jednej ze stadionowych loży zasłyszałem, a na innym mniejszym obiekcie zdołałem potwierdzić u osoby z bliskiego otoczenia reprezentacyjnego obrońcy, że Jakub Kiwior z włoskiej Spezii Calcio jest bardzo bliski transferu do AC Milan. Ktoś z jego najbliższego otoczenia dodał nawet, że “wszystko klepnięte”. Środkowy defensor będący obecnie na zgrupowaniu reprezentacji przed meczami z Holandią i Walią do Serie A trafił przed rokiem w końcówce letniego okienka ze słowackiego MSK ZIlina” – napisał zwykle dobrze poinformowany w tematach transferów insider.

Kiwior w tej kampanii wystąpił łącznie w siedmiu meczach Serie A, spędzając na boisku 630 minut. Ponadto polski defensor rozegrał jedno spotkanie w Coppa Italia. Rynkowa wartość Kiwiora to trzy miliony euro.

Czytaj więcej: Obrońca Milanu opuścił zgrupowanie kadry z kontuzją

Komentarze

Na temat “Kiwior może obrać szlak Salamona. “Bardzo blisko transferu”