Wschodzące gwiazdy zostaną w Napoli do końca sezonu

Min-jae Kim
Min-jae Kim fot. PressFocus

Napoli walczy o najwyższe cele, w związku z czym nie zamierza osłabiać się w trakcie sezonu. Min-jae Kim oraz Chwicza Kwaracchelia nie odejdą z klubu w zimowym okienku transferowym – przekonuje Fabrizio Romano.

  • Napoli świetnie radzi sobie w obecnym sezonie
  • Jej gwiazdom przyglądają się inne czołowe europejskie kluby
  • Min-jae Kim oraz Chwicza Kwaracchelia na pewno zostaną w Neapolu do końca sezonu

Napoli nie pozbędzie się swoich gwiazd

W obecnym sezonie Napoli jest jedną z najlepszych ekip w całej Europie. W Serie A nie ma sobie równych i pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo Włoch. Świetnie spisuje się także w Lidze Mistrzów, wygrywając grupę z Liverpoolem oraz Ajaksem Amsterdam.

Ogromny wpływ na obecną dyspozycję Napoli mają udane letnie transfery. Imponuje przede wszystkim Chwicza Kwaracchelia, którym interesują się wszystkie największe kluby na kontynencie europejskim. W 17 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił osiem bramek, do których dołożył także dziesięć asyst.

Bardzo dobrze na środku obrony radzi sobie także Min-jae Kim. W Neapolu miał stanowić zastępstwo dla odchodzącego Kalidou Koulibaly’ego i wywiązuje się ze swojej roli wręcz idealnie.

Kibice obawiali się, że mogą stracić swoje gwiazdy już w trakcie zimowego okienka transferowego. Fabrizio Romano przekonuje, że obaj zawodnicy zostaną w Napoli przynajmniej do końca sezonu. W przyszłym roku klub przygotuje dla obu graczy propozycje nowych kontraktów, mając nadzieję, że uda się ich zatrzymać na kolejne lata.

Zobacz również: Inter konkurentem Bayernu w walce o napastnika

Komentarze

Na temat “Wschodzące gwiazdy zostaną w Napoli do końca sezonu