Napoli złoży kolejną ofertę za wymarzonego obrońcę

Kevin Danso
Kevin Danso Imago

Kevin Danso był pierwszym wyborem Napoli do zastąpienia Kima Min-Jae, jednak negocjacje z RC Lens nie należą do najłatwiejszych. Dziennikarz Marco Conterio przekonuje, że Błękitni nie zrezygnowali jeszcze ze stopera i przygotują za niego kolejną ofertę. 

  • Napoli stara się o sprowadzenie następcy Kima Min-Jae
  • Pierwszym wyborem do tej roli był Kevin Danso, jednak Lens oczekuje za niego aż 30 milionów euro
  • Mistrz Włoch planuje przedstawić ulepszoną ofertę za Austriaka

Kevin Danso wciąż na radarze Napoli

Dziennikarze z La Gazzetta dello Sport przed kilkoma dniami poinformowali, że Napoli jest poirytowane wysokimi oczekiwaniami finansowymi RC Lens względem transferu Kevina Danso. W tej sytuacji władze mistrza Włoch miały skłonić się raczej ku opcji pozyskania Konstantinosa Mavropanosa z VFB Stuttgart.

Nieco inne informacje przekazuje jednak Marco Conterio. Według dziennikarza Błękitni nie zrezygnowali jeszcze z prób pozyskania Austriaka i przygotują ulepszoną ofertę za niego. Trener Rudi Garcia jest fanem talentu 24-latka i to przede wszystkim on zabiega o jego transfer. 

Lens oczekuje za Kevina Danso aż 30 milionów euro. Napoli pierwotnie było gotowe przeznaczyć na niego 15 milionów euro. Niewykluczone, że oba kluby spotkają się gdzieś w połowie, zwłaszcza że sam zawodnik jest chętny na przeprowadzkę.

U nas również: Osimhen przedłuży umowę z Napoli. Będzie w niej klauzula wykupu

Komentarze