Piłkarz Lens na celowniku Interu

Kevin Danso
Kevin Danso PressFocus

Inter przed najbliższym sezonem chce przebudować defensywę. Jednym z piłkarzy, który mógłby dołączyć do zespołu Simone Inzaghiego jest Kevin Danso, zawodnik RC Lens. O zainteresowaniu “Nerazzurrich” 24-letnim piłkarzem poinformował Marco Barzaghi.

  • Inter planuje latem przebudować formację obronną
  • Na celowniku “Nerazzurrich” jest Kevin Danso
  • O zainteresowaniu 24-letnim Austriakiem poinformował Marco Barzaghi

Władze “Nerazzurrich” obserwują Kevina Danso

Inter latem czeka latem gruntowna przebudowa formacji obronnej. Niemal przesądzone jest odejście z klubu Milana Skriniara i działacze już rozpoczęli poszukiwania jego następcy. “Nerazzurri” chcą sprowadzić w swoje szeregi nowego defensora, który będzie wyróżniał się wszechstronnością. Jak poinformował Marco Barzaghi, dlatego władze mediolańskiego klubu bacznie obserwują Kevina Danso, zawodnika RC Lens.

– Pojawiło się nazwisko Kevina Danso, którego Inter śledzi od jakiegoś czasu. Dobrze zbudowany, szybki, mierzy 1,90 metra, urodzony w 1998 roku. Wyceniany jest na 16 milionów euro, może grać wszędzie, nawet na prawej czy lewej obronie. Napoli i Anglicy również go lubią, ale Inter śledzi go od dłuższego czasu i jest to bardzo ciekawe nazwisko na rynku – mówił znany włoski dziennikarz.

Kevin Danso rozegrał w tym sezonie 33 spotkania w rozgrywkach Ligue 1. W tym czasie zdobył jedną bramkę oraz zanotował tyle samo asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia w tej chwili 24-letniego Austriaka na 16 milionów euro.

Sprawdź także: Paulo Sousa zadowolony z napastnika. Klub aktywuje klauzulę

Komentarze