Kessie zaoferowany odwiecznemu rywalowi Milanu

Franck Kessie
Franck Kessie fot. PressFocus

Franck Kessie ma kontrakt ważny z AC Milanem do końca czerwca przyszłego roku. Zawodnik nie podjął jeszcze decyzji na temat swojej przyszłości. Tymczasem Corriere della Sera podała, że reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej został zaoferowany przez menedżera Interowi Mediolan.

  • Franck Kessie wciąż nie przedłużył swojej umowy z Milanem
  • Włoski media przedstawiły nowe informacje na temat zawodnika
  • Dziennik Corriere della Sera podał natomiast, że piłkarz został zaoferowany Interowi Mediolan

Kessie obierze podobny szlak jak Calhanoglu?

Franck Kessie to bez wątpienia jedna z kluczowych postaci Rossonerich. Mimo wszystko Milan na razie nie potrafi nic wskórać w sprawie przedłużenia kontraktu z ekipą z Mediolanu.

Iworyjczyk w jednej z ostatnich wypowiedzi dał do zrozumienia, że chciałby zostać w Milanie. Na dzisiaj jednak nic nie wskazuje na to, aby piłkarz przedłużył umowę z aktualnymi wicemistrzami Serie A.

Corriere della Sera ujawniła natomiast, że agent piłkarza George Atangana zaoferował swojego klienta Interowi Mediolan. Menedżer kontaktował się w tej sprawie z działaczami Nerazzurrich. Oczekiwania finansowe zawodnika przewyższają jednak możliwości finansowe aktualnych mistrzów Włoch.

Kessie oczekuje podobno zarobków na poziomie ośmiu milionów euro rocznie. Obecnie zawodnik może liczyć na 2,2 miliona euro. W tej kampanii Kessie wystąpił łącznie w siedmiu meczach, spędzając na placu gry 425 minut.

Milan aktualnie plasuje się na drugiej pozycji w tabeli ligi włoskiej. W najbliższy weekend w ramach ósmej kolejki ligi włoskiej Rossoneri zmierzą się z Hellasem Werona.

Czytaj więcej: Napoli wciąż niepokonane, szlagier dla Milanu

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze