Kessie nie myśli o odejściu z Milanu

Franck Kessie
Franck Kessie fot. Grzegorz Wajda

Włoskie media donosiły ostatnio, że Franck Kessie może odejść z AC Milan do Chelsea Londyn. Środkowy pomocnik podkreślił jednak, że nie myśli o rozstaniu z klubem z San Siro.

Czytaj dalej…

– Mam pięć lat ważnego kontraktu i jestem tutaj szczęśliwy. Mamy wspaniałego trenera, pod którego wodzą dobrze sobie radzimy i jesteśmy w pełni za nim – powiedział Kessie w rozmowie z Sport Mediaset.

AC Milan koniecznie chce wrócić do Ligi Mistrzów, a do tego potrzebuje zajęcia miejsca w pierwszej czwórce Serie A. Obecnie zajmuje czwarte miejsce, mając punkt przewagi nad Atalantą. To właśnie w Bergamo zagrają Rossoneri w najbliższej kolejce. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Kessiego, który latem 2017 roku zamienił ten mniejszy klub z Lombardii na ten większy z San Siro.

– Bardzo się cieszę na powrót do Bergamo. Muszę tam pojechać jako przeciwnik, ale to dalej będzie coś wspaniałego, aby zagrać na tym stadionie przy fantastycznej publice. Cudownie było zdobyć tam bramkę w poprzednim sezonie. Nie celebrowałem jednak strzelonego gola i tak samo będzie gdy uda się trafić ponownie – stwierdził zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Komentarze