Kessie coraz bliżej rozstania z Milanem

Franck Kessie
Franck Kessie fot. PressFocus

Franck Kessie w ciągu najbliższego miesiąca ma podjąć decyzję na temat swojej przyszłości. Reprezentant Wybrzeża kości Słoniowej według medialnych doniesień znajduje się na celowniku między innymi Interu Mediolan i FC Barcelony.

  • Franck Kessie wszystko wskazuje na to, że latem zmieni klub
  • Nowe informacje na temat Iworyjczyka przekazał serwis CalcioMercato.com
  • 25-latek znajduje się na celowniku przede wszystkim FC Barcelony i Interu Mediolan

Kessie na wylocie z Milanu

Franck Kessie ma kontrakt ważny z Milanem tylko do końca czerwca tego roku. Mało realny jest scenariusz, aby zawodnik zdecydował się na podpisanie nowej umowy. Mimo że w tej kampanii 25-latek jest jedną z pierwszoplanowych postaci w drużynie Stefano Pioliego.

CalcioMercato.com przekonuje, że Kessie po zakończeniu sezonie nie tylko rozstanie się z mediolańskim klubem, ale zmieni także ligę. Mimo że Inter nie zrezygnował jeszcze z planu pozyskania zawodnika. Zawodnik może już prowadzić rozmowy z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami i z tej opcji chcą skorzystać przedstawiciele Nerazzurrich.

Poważnie zainteresowana Kessim jest jednak także FC Barcelona. Władze klubu z Camp Nou zaczęły już wstępne rozmowy w sprawie transferu. Sam zawodnik jest podobno optymistycznie nastawiony do idei gry w szeregach Katalończyków.

W tym sezonie Kessie wystąpił jak na razie w 24 meczach, w których strzelił sześć goli, a ponadto zaliczył jedną asystę. Okazję na poprawę bilansu piłkarz będzie miał już za tydzień w starciu z Salernitaną.

Czytaj więcej: Pioli: Milan pracuje nad spełnianiem marzeń

Komentarze

Comments 5 comments