Kean dostanie dużą podwyżkę?

Moise Kean
Moise Kean fot. Grzegorz Wajda

Moise Kean zaliczył fantastyczny miesiąc, strzelając bramki zarówno w reprezentacji jak i w swoim klubie. Według Il Corriere dello Sport świetna forma zawodnika spowodowała, że Stara Dama chce mu błyskawicznie zaproponować nową umowę.

Czytaj dalej…

Młody zawodnik zwrócił na siebie uwagę włoskich mediów za sprawą fantastycznych występów w marcu 2019 roku. Piłkarz Juventusu potrzebował zaledwie 203 minut w rozgrywkach klubowych, aby zdobyć cztery gole i dołożyć do tego jedną asystę. Dodatkowo Moise Kean świetnie zaprezentował się w reprezentacji, dokładając trafienie w starciu z Liechtesteinem.

Il Corriere dello Sport twierdzi, że spowodowało to wzmożone rozmowy na linii Stara Dama – Mino Raiola, która jest odpowiedzialny za interesy swoje klienta. Według raportu tej gazety agent zawodnika walczy o nowy kontrakt dla Keana, na mocy którego młody piłkarz miałby zarabiać nawet 2 miliony euro rocznie.

Warto podkreślić, że te informacje potwierdził też portal Calciomercato, który zaznaczył jednak, że rozmowy o przedłużeniu umowy są co prawda zaplanowane, ale odbędą się dopiero za kilkanaście dni.

Komentarze