Kamil Glik zagra w Serie A? Otoczenie Polaka pracuje nad transferem

Kamil Glik
Kamil Glik Pressfocus

Z Włoch napłynęły interesujące wieści. Gianluca Di Marzio doszedł do informacji, z których wynika, że Kamil Glik ma sporą szansę nadal występować na boiskach Serie A. Otoczenie Polaka rozpoczęło właśnie rozmowy z Udinese Calcio.

  • Kamil Glik łączony jest z przenosinami do Udinese Calcio
  • Jako pierwszy o wszystkim poinformował Gianluca Di Marzio
  • Obecne rozmowy pomiędzy Benevento i Udinese idą w dobrym kierunku

Kamil Glik trafi do Udinese Calcio?

Od lat wiemy, że Kamil Glik to kluczowa postać reprezentacji Polski. Doświadczony stoper ma za sobą całkiem solidne występy na Euro 2020. W dodatku we Włoszech wyrobił sobie opinię solidnego obrońcy, dzięki reprezentowaniu barw Torino przed transferem do AS Monaco.

W zeszłym sezonie 33-latek trafił do beniaminka, Benevento Calcio. Czarownicy nie utrzymali się w Serie A, więc od końca wakacji rozpoczną walkę w Serie B. Obecny pracodawca Glika musi, więc redukować budżet przeznaczony na pensje piłkarzy. Polak albo zgodziłby się na obniżkę płac, albo zmieni otoczenie.

Tym samym 86-krotny reprezentant Polski poprosił swojego agenta o rozejrzenie się na rynku. Dziennikarz, Gianluca Di Marzio poinformował właśnie, że Kamil Glik łączony jest z przejściem do Udinese Calcio. Usługi stopera wyceniane są na 2 miliony euro, co nie stanowi większego kłopotu dla Zeber.

Obie strony pozostają w stałym kontakcie i wiele wskazuje na to, że transfer z udziałem Glika stanie się faktem w najbliższych dniach.

Przeczytaj również: Roma szuka zastępstwa dla Spinazzoli

Komentarze

Na temat “Kamil Glik zagra w Serie A? Otoczenie Polaka pracuje nad transferem