Kamada jednak zakotwiczy we Włoszech? Lazio złożyło ofertę

Daichi Kamada
Daichi Kamada fot. Imago/Jan Huebner

Daichi Kamada nie przedłużył wygasającego kontraktu z Eintrachtem Frankfurt i trafił na rynek wolnych zawodników. Po ponad miesiącu wreszcie może znaleźć nowy klub. Kontakt z pomocnikiem nawiązało Lazio – informuje Fabrizio Romano.

  • Daichi Kamada od lipca jest wolnym zawodnikiem
  • Jeszcze niedawno był bardzo blisko dołączenia do Milanu
  • Lazio nawiązało kontakt z Japończykiem

Trwają negocjacje

Daichi Kamada jakiś czas temu zdecydował o zmianie otoczenia. Nie przedłużył wygasającego kontraktu z Eintrachtem Frankfurt i trafił na rynek wolnych zawodników. Jego nazwisko przewijało się w kontekście transferu do Borussii Dortmund, FC Barcelony czy Atletico Madryt. Najbliżej nawiązania współpracy z Japończykiem był natomiast Milan. Pomocnik był nastawiony na ten ruch, lecz finalnie to klub zrezygnował i skupił się na ściągnięciu innych piłkarzy.

Od nieco ponad miesiąca Kamada pozostaje bez pracodawcy. Wydaje się, że wreszcie może się to zmienić, gdyż kontakt z 26-latkiem nawiązało Lazio, ustnie składając mu ofertę współpracy. Między stronami prowadzone są negocjacje.

Rzymianie stracili tego lata Sergeja Milinkovicia-Savicia, który postanowił kontynuować swoją karierę w Arabii Saudyjskiej. Kamada mógłby więc okazać się odpowiednim następcą Serba.

Zobacz również: Juventus obserwuje trzech piłkarzy Realu Madryt

Komentarze