Kaka: Piątek i Paqueta piszą swoje historie

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Bardzo interesująco zapowiada się dzisiejszy bój AC Milanu z Interem Mediolan w ramach włoskiej ekstraklasy. Kaka przed tym starciem przekonywał, że górą w tym boju będą Rossoneri, a jedno z trafień dla ekipy Gennaro Gattuso strzeli Krzysztof Piątek.

Czytaj dalej…

Obie drużyny w ligowej klasyfikacji dzieli różnica zaledwie jednego punktu. Tym samym milaniści z Interem rywalizują aktualnie o trzecie miejsce w ligowej tabeli na koniec rozgrywek Serie A.

– Moim zdaniem derby wygra Mila, a gole dla tej drużyny strzelą Piątek i Paqueta – mówił były piłkarz Czerwono-czarnych w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

– Piątek to bardzo silny zawodnik, typowy egzekutor w polu karnym. W każdym razie nie chciałbym wchodzić w różnego rodzaju porównania. Ważniejsze jest to, co zawodnik robi na boisku, a zwykle jest tak, że znajduje się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie – mówił Kaka.

– Co do Paquety wierzę, że dokonał dobrego wyboru, decydując się na grę w Milanie. Odnoszę wrażenie, że Rossoneri też podjęli słuszną decyzją, pozyskując taki talent – zaznaczył były reprezentant Brazylii.

– Paqueta i Piątek będą pisać własne historie, nie muszą myśleć o różnego rodzaju porównaniach – skwitował Kaka.

Komentarze