Kadra Juve na starcie z Chelsea

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. PressFocus

Juventus FC we wtorek wieczorem zmierzy się na wyjeździe z Chelsea w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Znana jest kadra Starej Damy na starcie z liderem Premier League. Do gry gotowy jest Paulo Dybala.

  • Juventus zmierzy się w piątkowym boju na Stamford Bridge z Chelsea
  • Stara Dama będzie musiała radzić sobie bez kilku kluczowych zawodników
  • W kadrze Juve na bój z The Blues zabraknie między innymi Giorgio Chielliniego, czy Federico Bernardeschiego

Juventus poważnie osłabiony przed starciem z Chelsea

Juventus FC w pierwszym w tym sezonie starciu z The Blues wygrał 1:0 po golu autorstwa Federico Chiesy. W tamtym boju Bianconeri mierzyli się między innymi z Romelu Lukaku. We wtorkowy wieczór Belga zabraknie z powodu kontuzji kostki.

Tymczasem Juve będzie musiało radzić sobie bez takich piłkarzy jak: Danilo, Giorgio Chiellini, Mattia De Sciglio, czy Aaron Ramsey. Wyłączony z gry będzie także Federico Bernardeschi, który zaliczył asystę przy golu strzelonym przez Chiesę w rywalizacji z The Blues.

Ekipa z Turynu do potyczki z ekipą Thomasa Tuchela podejdzie po wygranym boju ligowym z Lazio. Stara Dama wygrała 2:0 po dwóch golach strzelonych przez Leonardo Bonucciego. Dzięki tej wiktorii Bianconeri legitymuja się bilansem 21 oczek na koncie.

Kadra Juventusu na mecz z Chelsea

Bramkarze: Szczęsny, Pinsoglio, Perin;

Obrońcy: De Ligt, Cuadrado, Alex Sandro, Bonucci, Rugani, De Winter;

Pomocnicy: Arthur, McKennie, Chiesa, Rabiot, Locatelli, Bentancur, Kulusevski;

Napastnicy: Morata, Dybala, Kean.

Czytaj więcej: Juventus osłabiony przed meczem z Chelsea

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze