Juventus zdecyduje się na drastyczny krok ws. Pogby?

Paul Pogba
Paul Pogba PressFocus

La Gazzetta dello Sport uważa, że Juventus nie wyklucza rozwiązania kontraktu z Paulem Pogbą ze względu na kontuzję Francuza, który jest wyłączony z gry praktycznie przez cały sezon.

  • Pogba doznał kolejnej kontuzji
  • Francuz do rywalizacji wróci w kwietniu
  • LGDS uważa, że Stara Dama może zdecydować się na rozwiązanie kontraktu z Francuzem

Juventus zrezygnuje z Pogby?

Gdy wydawało się, ze Paul Pogba pomału będzie wracał do formy, pomocnik Juventusu najpierw nie znalazł się w kadrze na mecz z Freiburgiem z powodów dyscyplinarnych, a przed niedzielnym spotkaniem z Sampdorią doznał kolejnego urazu, który wykluczył go z gry na około 20 dni.

Tuttosport informuje, że Pogba jest podłamany tym faktem, co dało się zauważyć, gdy w poniedziałek wychodził z J|Medical. Jego zachowanie wyraźnie sugerowało, że nie jest dobrym nastroju, gdy odmawiał kibicom zgromadzonym przed wejściem zdjęć oraz autografów.

Francuz w tym sezonie wystąpił tylko w dwóch spotkaniach Serie A, gdy dwukrotnie pojawił się na placu gry jako rezerwowy w pojedynkach z Torino oraz Romą. Na boisku spędził niecałe 40 minut.

La Gazzetta dello Sport wylicza, że Pogba był niedostępny w 89% meczów Juventusu w obecnej kampanii, dlatego Stara Dama rozważa anulowanie jego kontraktu. Według medialnych doniesień pomocnik zarabia około 10 milionów euro za sezon, a jego pensja jest sporym obciążeniem dla budżetu klubu.

Zobacz również: Mancini zapowiada powołanie spoza Europy

Komentarze