Juventus zdecydowany na zakup Marcelo?

Marcelo
Marcelo fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Pomimo, że zimowe okno transferowe dopiero się skończyło, włoskie media już informują nas o planach klubów na następne miesiące. Turyński dziennik Tuttosport twierdzi, że Juventus nie odpuszcza planu sprowadzenia Marcelo i chcą zaoferować za zawodnika nawet 45 milionów euro.

Czytaj dalej…

Zainteresowanie Brazylijczykiem w Turynie nie jest żadną nowością. O tym transferze mówi się od wielu miesięcy, a plotki nasiliły się mocno po przejściu do Juventusu Cristiano Ronaldo.

Według dzisiejszej edycji dziennika Tuttosport Marcelo ma być priorytetem transferowym Juventusu podczas letniego okna transferowego. Aby zawodnik przeniósł się do Serie A Stara Dama może wydać na niego nawet 45 milionów euro. Poza tym sam piłkarz ma mieć zagwarantowane wynagrodzenie w wysokości minimum 10 milionów euro.

Turyńska gazeta zwraca uwagę, że taki ruch transferowy będzie podyktowany przede wszystkim tym, że z klubem ma pożegnać się Alex Sandro, który mocno naciska na transfer do Premier League.

Przypomnijmy, że Marcelo rozegrał w tym sezonie już 22 spotkania, w których strzelił trzy gole i zanotował cztery asysty. Jego kontrakt z Realem obowiązuje do 2022 roku.

Komentarze