Juventus zawiesza wszystkie rozmowy ws. kontraktów

Juventus FC
Juventus FC PressFocus

Juventus szuka wszelkich sposób, aby wstrząsnąć zawodnikami po serii fatalnych wyników. Według najnowszych informacji, Stara Dama zdecydowała się zawiesić wszelkie rozmowy dotyczące nowych kontraktów dla zawodników.

  • Juventus po porażce z Maccabi ma już tylko iluzoryczne szanse na awans do 1/8 Ligi Mistrzów
  • Stara Dama chce wstrząsnąć zespołem, dlatego zawiesiła wszystkie rozmowy na temat kontraktów
  • Juan Cuadrado i Alex Sandro po sezonie mają pożegnać się z klubem

Juventus potrzebuje wstrząsu

Juventus, choć matematycznie ma jeszcze szanse na awans z grupy Ligi Mistrzów, to w praktyce potrzebuje cudu. Po sensacyjnej porażce z Maccabi Hajfą we wtorek, Stara Dama znajduje się w beznadziejnej sytuacji. Seria fatalnych wyników zarówno w Serie A, jak i europejskich pucharów sprawiła, że władze klubu szukają sposób, by wstrząsnąć zespołem.

Jednym z nich ma być zawieszenie wszelkich rozmów dotyczących nowych kontraktów, nawet w przypadku, gdy niektóre z nich już się toczyły. Juventus chce, aby zawodnicy skupili się tylko i włącznie na ciężkich treningach oraz powrocie do formy, a tematy poza boiskowe nie zaprzątały im głowy.

Według mediów, Stara Dama miała już także podjąć decyzję o nieprzedłużeniu umów z Juanem Cuadrado oraz Alexem Sandro. W przypadkach obu zawodników ich kontrakty wygasają w czerwcu przyszłego roku.

Juventus w kolejnym meczu ligowym zmierzy się z Torino. Stara Dama zajmuje obecnie odległe ósme miejsce w tabeli ze stratą siedmiu punktów do lokaty dającej możliwość gry w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Według wyliczeń włoskich dziennikarzy, bianconeri w przypadku braku kwalifikacji stracą około 100 milionów euro, co stanowi jedną czwartą klubowego budżetu.

Zobacz również: Barella: odbudowaliśmy się i jesteśmy usatysfakcjonowani

Komentarze

Na temat “Juventus zawiesza wszystkie rozmowy ws. kontraktów