Stara Dama zamierza zimą kupić gwiazdę Lazio

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić fot. PressFocus

Juventus w trakcie zimowego okna transferowego może wzmocnić się w drugiej linii. La Gazzetta dello Sport przekonuje, że na celowniku Starej Damy znalazł się Sergej Milinković-Savić z Lazio. Serb miałby kosztować 50 milionów euro plus 10 milionów euro w formie bonusów.

  • W trakcie zimowej sesji transferowej Juventus planuje ciekawy ruch
  • La Gazzetta dello Sport twierdzi, że Stara Dama chce pozyskać Sergeja Milinkovicia-Savicia
  • 27-latek miałby kosztować 50-60 milionów euro

Milinković-Savić może zamienić Lazio na Juventus

Juventus w trakcie trwającej kampanii nie spisuje się dobrze. W Lidze Mistrzów w trzech spotkaniach fazy grupowej przedstawiciel Serie A zaliczył dwie porażki. Tymczasem w tabeli ligi włoskiej Stara Dama po dziewięciu kolejkach plasuje się dopiero na ósmej pozycji.

La Gazzetta dello Sport przekonuje, że sytuację ekipy z Turynu będzie miało poprawić zimą okno transferowe. Sternicy wielokrotnych mistrzów Włoch planują wzmocnienia na kilku pozycjach. Między innymi w środku pola. Łączony z transferem do Juve jest Sergej Milinković-Savić.

Zobacz także:

Turyński klub zdaje sobie sprawa z tego, że pozyskanie Serba nie będzie łatwe. Tym bardziej że prezydent Lazio Claudio Lotito jest gotowy sprzedać jedną ze swoich gwiazd, ale skłania się ku temu, aby zawodnik trafił do jednej ekip spoza Włoch. W każdym razie w porozumieniu między zawodnikiem a sternikiem klubu jest opcja, że Milinković-Savic może opuścić stołeczną ekipę, jeśli otrzyma dobrą ofertę.

Serbski pomocnik jest związany z Lazio od 2015 roku. Milinković-Savić w tej kampanii wystąpił w 12 meczach, notując w nich cztery trafienia i siedem asyst. Aktualny kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca 2024 roku.

Czytaj więcej: Juventus przygląda się defensorowi Man United

Komentarze

Comments 2 comments