Juventus zadecydował w sprawie Pogby. Obietnica dla agenta

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Imago/Nicolo Campo

Pomimo fatalnego sezonu, Juventus nie zamierza rezygnować z Paula Pogby. Agent Francuza otrzymał gwarancję, że Stara Dama nie będzie tego lata dążyć do rozstania.

  • Paul Pogba stracił niemal cały sezon w związku z problemami zdrowotnymi
  • Władze oraz sztab szkoleniowy Juventusu miały w pewnym momencie stracić cierpliwość
  • Ostatecznie zamierzają dać Francuzowi jeszcze jedną szansę

Pogba zostaje w Turynie

Powrót Paula Pogby do Juventusu latem 2022 roku traktowany był przez kibiców jako absolutny hit okienka transferowego. Wiązano z Francuzem gigantyczne nadzieje, lecz szybko przekreśliła je kontuzja, której nabawił się już w trakcie okresu przygotowawczego. Rehabilitacja trwała niezwykle długo. Pogba stracił pierwszą część sezonu, a także nie pojechał na mistrzostwa świata w Katarze.

Po nowym roku pomocnik znacząco przybliżył się do powrotu na boisko. Sporadycznie się na nim pojawiał, lecz problemy zdrowotne regularnie nawracały. Finalnie zakończył kampanię z zaledwie dziesięcioma występami na koncie.

Stara Dama płaci Pogbie duże pieniądze, natomiast nie może korzystać z jego umiejętności. Media spekulowały na temat jego przyszłości i sugerowały, że władze klubu będą dążyły do sprzedaży w trakcie zbliżającego się okienka. Teraz wiemy, że do tego nie dojdzie. Podczas spotkania na szczycie agent Francuza otrzymał zapewnienie, że w najbliższym czasie nie dojdzie do rozstania. Pogba otrzyma jeszcze jedną szansę, aby wrócić do odpowiedniej dyspozycji i udowodnić swoją wartość.

Zobacz również: Salernitana wykupiła napastnika. Duże wzmocnienie

Komentarze