Juventus zachowuje spokój ws. trzech kluczowych piłkarzy

Paulo Dybala i Cristiano Ronaldo
Paulo Dybala i Cristiano Ronaldo fot. PressFocus

Juventus FC nie może być aktualnie pewny przyszłości trzech zawodników. Mowa o Cristiano Ronaldo, Giorgio Chiellinim i Paulo Dybali. Nowe informacje na temat wymienionych piłkarzy Starej Damy pojawiły się na stronie internetowej Sky Sports.

  • Juventus jest dobrej myśli w sprawie nowych kontraktów dla kluczowych zawodników
  • Niepewni swojej przyszłości są: Ronaldo, Chiellini i Dybala
  • Sky Sport przedstawiło nowe wiadomości na temat trzech piłkarzy Starej Damy

Juventus nie podejmuje nerwowych ruchów

Juventus FC nową kampanię zacznie w weekend 21-22 sierpnia. Część zawodników ekipy Massimiliano Allegriego już trenuje przed nowym sezonem. Tymczasem piłkarze, którzy brali udział w Euro 2020 i Copa America dołączają, co jakiś czas do trenującej grupy zawodników.

W poniedziałek przygotowania do nowej kampanii wznowie kapitan reprezentacji Portugalii. Ronaldo w niedzielę wrócił do Włoch. Tymczasem przed powrotem do treningów ma się rozstrzygnąć przyszłość zawodnika. Juve ryzykuje utratę piłkarza za darmo latem przyszłego roku. Chyba że sprzeda go w trakcie trwającego okienka transferowego lub zaoferuje mu nową umowę.

Zawodnikiem, któremu wygasł już kontrakt z Juventusem, jest natomiast mistrz Europy Chiellini. Włoch ma jednak otrzymać nową umowę, gdy wróci z urlopu w sierpniu. Klub z Turynu wydaje się pewny, że weteran zgodzi się na przedstawione mu warunki i będzie kontynuował karierę w Juve.

Trzecim zawodnikiem niepewnym swojego losu w szeregach teamu z Allianz Stadium jest Paulo Dybala. Agent Argentyńczyka w przyszłym tygodniu ma się pojawić w Turynie, aby omówić temat nowego kontraktu dla swojego klienta. Obecna umowa Dybali z Juventusem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Przedstawiciele Serie A chcą jednak przedłużyć kontrakt z piłkarzem.

Czytaj więcej: Juventus omówi przyszłość Dybali pod koniec miesiąca

Komentarze