Juventus wyznaczył nowy cel na wzmocnienie pomocy

Thomas Partey
Thomas Partey fot. PressFocus

Juventus według najnowszych doniesień hiszpańskiego dziennika AS chce pozyskać pomocnika Arsenalu. Na celowniku Bianconerich znalazł się Thomas Partey z Arsenalu, którego przyszłość w klubie z Londynu jest bardzo niepewna.

  • Juventus rozgląda się za wzmocnieniami na lato
  • As podaje, że działacze Starej Damy chcą pozyskać Thomasa Parteya z Arsenalu
  • Rynkowa wartość 28-latka wynosi 40 milionów euro

Juventus chce pomocnika Kanonierów

Juventus w trakcie kończącego się sezonu rozczarował oczekiwania kibiców. Nie tylko nie zawojował Ligi Mistrzów, ale też nie odzyska mistrzowskiego tytułu. Szansa na odzyskanie szacunku u kibiców może być triumf w finale Coppa Italia z Interem Mediolan.

Tymczasem sternicy Juve myślami są już przy wzmocnieniach. Najnowsze spekulacje sugerują, że na celowniku Starej Damy znalazł się Thomas Partey. Arsenal jest gotowy sprzedać reprezentanta Ghany, ale pod warunkiem, że pojawi się oferta w wysokości 30 milionów euro.

Juventus już od dłuższego czasu marzy o pozyskaniu Parteya. Zawodnik znajdował się na liście życzeń władz włoskiego giganta jeszcze w momencie, gdy występował w Atletico Madryt. Przedstawiciele Bianconerich są przekonani, że piłkarz mógł tworzyć idealny duet w środku pola z Manuelem Locatellim.

Juventus chce podobno dokonać wymiany zawodników z Arsenalem. Jednocześnie w zamian za Parteya klub z Turynu chciałby zaproponować Arthura Melo działaczom Arsenalu.

Czytaj więcej: Juventus nie jest zainteresowany pomocnikiem Man Utd

Komentarze