Juventus wyznaczył nowe cele transferowe

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. PressFocus

Juventus lada moment ma ogłosić transfer z udziałem Filipa Kosticia z Eintrachtu Frankfurt. Niemniej to nie ma być jedyne wzmocnienie Starej Damy na finiszu okna transferowego. Nowe wieści w sprawie pojawiły się na ten temat na stronie internetowej GianlucaDiMarzio.com.

  • Juventus ma zamiar w ostatnich dniach okna transferowego sfinalizować ciekawe ruchy transferowe
  • Głównymi celami Starej Damy są Memphis Depay i Leandro Paredes
  • GianlucaDiMarzio.com sugeruje, że planami B mają być Arkadiusz Milik oraz Davide Fratessi

Wrócił temat Milika w Juve

Juventus nie tylko się zaraz wzmocni Filipem Kosticiem, ale prawdopodobnie sprzeda Adriena Rabiota do Man Utd. Dzięki transakcji z udziałem Francuza klub z Turynu będzie mógł sfinalizować transfery z udziałem nowych piłkarzy.

Strona internetowa GianlucaDiMarzio.com podaje, że na celowniku wielokrotnych mistrzów Serie A znajdują się tacy zawodnicy jak Memphis Depay oraz Leandro Pardes. Holender wydaje syn priorytetem dla Starej Damy. Juventus jest gotowy zaoferować piłkarzowi umowę na dwa sezony. Argentyńczyk ma natomiast wzmocnić środek pola klubu z Turynu.

Gdyby jednak nie udało się władzom Juve pozyskać Depaya i Paredesa, to alternatywami mają byc Arkadiusz Milik Z Olympique Marsylia oraz Davide Fratessi z Sassuolo.

Już w najbliższy poniedziałek Juventus wróci do ligowego grania. Turyńczycy mają zamiar odzyskać po dwóch latach przerwy mistrzowski tytuł, a ponadto chcą namieszać w Lidze Mistrzów.

Czytaj więcej: Juventus dogadany ze skrzydłowym, na przeszkodzie stoi Eintracht

Komentarze

Comments 2 comments

Mercato bez śmiesznego Mylika w śmiesznym Juve nie może się odbyć. 😀 : D: 😀 😀 😀 😀 😀
Zwierzęta z Puszczy Turyńskiej zapraszają Mylika Niech strzela !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀