Juventus wykorzysta trudny moment obrońcy Bayernu?

Noussair Mazraoui
Noussair Mazraoui fot. PressFocus

Noussair Mazraoui jest zawiedziony swoją obecną sytuacją w Bayernie Monachium. Marokańczyk rozważa zmianę klubu po zaledwie rocznym pobycie w Bawarii. Agenci zawodnika zaoferowali jego usługi między innymi Juventusowi.

  • Noussair Mazraoui pracuje nad odejściem z Bayernu Monachium
  • Przedstawiciele zawodnika zaoferowali jego usługi Juventusowi
  • Kwota ewentualnego transferu Marokańczyka może wynieść raptem 20 milionów euro

Stara Dama pozyska obrońcę giganta?

Początki Noussaira Mazraouiego w Monachium nie należą do udanych. Po świetnym okresie w Ajaksie Amsterdam Marokańczyk trafił do Bayernu, gdzie ma problem z wywalczeniem miejsca w składzie. Zarówno Julian Nagelsmann, jak i Thomas Tuchel nie specjalnie chcą na niego stawiać, dlatego 25-latek rozważa błyskawiczną zmianę pracodawcy.

Agenci zawodnika rozpoczęli już poszukiwania nowego klubu i zaoferowali usługi swojego klienta największym europejskim markom. Wśród nich jest również Juventus, który może skusić się na pozyskanie reprezentanta Maroka za promocyjną cenę. Uważa się, że Bayern będzie oczekiwał za niego kwoty w okolicach 25 milionów euro.

Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, natomiast Mazraoui stawia przede wszystkim na regularne występy. Stara Dama nie ma w swojej kadrze bocznych obrońców na najwyższym poziomie, dlatego może skusić się do wzmocnienia tej formacji.

Zobacz również: Mourinho gotowy na kolejne wyzwanie. Możliwy koniec pewnej epoki w Romie

Komentarze