Juventus wyciąga ręce po Milinkovicia-Savicia

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic Pressfocus

Juventus w letnim okienku transferowym chce ściągnąć pomocnika, który mógłby rywalizować o wyjściowy skład. Głównym kandydatem jest Sergej Milinkovic-Savic. Serb chciałby trafić do Turynu, co stanowi mocną kartę przetargową w przypadku negocjacji.

  • Juventus wielokrotnie próbował pozyskać Milinkovicia-Savicia z Lazio
  • Tego lata rzymski klub ma być skłonny sprzedać pomocnika
  • Lazio wolałoby jednak dogadać się w kwestii transferu swojej gwiazdy z PSG

W Rzymie pogodzeni z odejściem Serba

Lazio Rzym według włoskich mediów jest gotowe na sprzedaż swojej gwiazdy. Sergej Milinković-Savić chciałby powalczyć o trofea, na co w obecnym klubie nie ma zbyt wielkich szans. Transfer do Juventusu może być dla pomocnika przepustką do futbolu na najwyższym poziomie.  Interesy klubu i zawodnika rozmijają się, gdyż Lazio wolałoby sprzedać go do Paris-Saint Germain, które złożyło dużo atrakcyjniejszą ofertę. 

Zainteresowanie usługami Serba wyraził też Manchester United, ale priorytetem dla pomocnika jest pozostanie w świetnie znanej sobie Serie A. Marzeniem Milinkovicia-Savicia jest gra w barwach Juventusu, bądź opcjonalnie Realu Madryt. Takie wiadomości przekazuje Sport Mediaset. 

W Madrycie priorytetem jest transfer Touchameniego, a klub nie wydaje się być specjalnie zainteresowany Milinkoviciem-Saviciem. Inaczej sprawa ma się w Turynie. Juventus uważnie obserwuje piłkarza od dłuższego czasu i już kilkukrotnie w przeszłości podejmował próby jego pozyskania. Włodarze Starej Damy w tym przypadku mają być mocno zdeterminowane do pozyskania 27-latka.

Zobacz też: Juventus tnie koszty. Klub dopiął swego

Komentarze