Juventus wstrzymał rozmowy z gwiazdą dotyczące kontraktu

Angel Di Maria
Angel Di Maria PressFocus

Elita włoskiego dziennikarstwa, Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio, zgodnie twierdzi, że Juventus po odpadnięciu z Ligi Europy postanowił wstrzymać rozmowy dotyczące nowego kontraktu Angela Di Marii. Istnieje więc duża szansa, że przyszłym sezonie nie będziemy oglądali mistrza świata w zespole “Bianconerich”.

  • Juventus wstrzymał rozmowy dotyczące kontraktu Di Marii
  • Argentyńczyk po roku mógłby opuścić Turyn
  • 35-latek udowodnił swoją wartość, ale problemem są trapiące go kontuzje

Angel Di Maria opuści szeregi Juventusu?

Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio poinformowali w poniedziałek, że Juventus nie kontynuuje rozmów dotyczących kontraktu z Angelem Di Marią oraz jego otoczeniem. O wstrzymaniu negocjacji klub podjął decyzję po odpadnięciu z rozgrywek Ligi Europy.

Jeszcze w kwietniu obie strony były bardzo pozytywnie nastawione do kontynuowania współpracy. Aktualnie przyszłość Argentyńczyka w Turynie nie jest jasna. Bardzo możliwe, że latem odejdzie z klubu jako wolny agent, bowiem szefostwo “Bianconerich” podpisało z nim przed sezonem tylko roczny kontrakt.

Angel Di Maria rozegrał w koszulce Juventusu 37 spotkań, w których zdobył osiem bramek oraz zaliczył siedem asyst. Pomimo częstych problemów zdrowotnych udowodnił swoją wartość w Turynie, stając się ulubieńcem trybun na Allianz Stadium.

Sprawdź także: Spalletti podjął decyzję. Napoli szuka następcy

Komentarze