“Juventus wrócił do bycia śmieciem”

Antonio Cassano
Antonio Cassano fot. PressFocus

Antonio Cassano nie jest pod wrażeniem passy ośmiu kolejnych zwycięstw Juventusu w Serie A. – Ludzie mówią, że wróciło stare dobre Juve. Wróciło do czego? Bycia śmieciem? – ironizował były reprezentant Włoch.

  • Juventus w ostatnim czasie jest bólu konsekwentny
  • Na temat Starej Damy kilka zdań wyraził Antonio Cassano
  • Włoch dał do zrozumienia, że brzydzi się grą Juve

Antonio Cassano o Juventusie

Antonio Cassano w rozmowie z Christianem Vierim w BoboTV odniósł się do postawy Juventusu w ostatnim czasie. Stara Dama dzięki wygranej w trakcie minionego weekendu wskoczyła na pozycję wicelidera rozgrywek

Massimiliano Allegri powtarza do znudzenia, minimalnym celem jest czwarte miejsce. Co jest całkowitym kłamstwem, które mnie denerwuje – mówił były reprezentant Włoch w rozmowie z Christianem Vierim.

Doskonale wie, że Juve i Inter mają najsilniejsze składy w lidze i muszą walczyć o Scudetto. Nie mam nic przeciwko różnicy poglądów, ale jeśli ktoś mnie o to pytań, to odpowiadam, że to obrzydliwe – kontynuował Cassano.

Włoch nie jest fanem Allegriego i powiedział w przeszłości, że nigdy nie podpisałby kontraktu z Juventusem. Przede wszystkim jednak konsekwentnie wspiera ofensywną piłkę nożną.

Oczywiście wszyscy dziennikarze, byli piłkarze i przyjaciele mówią, że Juve wróciło. Powrót do czego, bycia śmieciem? Mogliby nawet wygrać wszystko, ale poza meczem z Lazio byli okropni. W rzeczywistości, przeciwko drużynie Serie B takiej jak Cremonese, zasłużyli na przegraną! – rzekł Cassano.

Czytaj więcej: Przed 1/8 finału Pucharu Włoch: typy, kursy, zapowiedź

Komentarze