Juventus wciąż nie może liczyć na Pogbę. Powrót do gry się opóźnia

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Imago/William Volcov

Paul Pogba w dalszym ciągu nie wrócił do pełnej sprawności. Francuz trenuje z całym zespołem, natomiast Juventus nie będzie mógł z niego skorzystać w pierwszych kolejkach.

  • Paul Pogba stracił niemal cały miniony sezon na skutek problemów zdrowotnych
  • Teraz Francuz wrócił do treningów z zespołem
  • Na murawie pojawi się najprawdopodobniej dopiero pod koniec września

Stara Dama wciąż czeka na Francuza

Miniony sezon ułożył się fatalnie dla Paula Pogby. Mierzył się on z poważnymi problemami zdrowotnymi, na skutek których stracił większość meczów ligowych i możliwość udziału w mistrzostwach świata w Katarze. Do gry wrócił dopiero pod koniec kampanii, choć wciąż pojawiał się na boisku nieregularnie.

Juventus miał nadzieję, że Francuz będzie do dyspozycji od początku sezonu 2023/2024. Tak się jednak nie stanie. Nie wziął on udziału w obozie przygotowawczym w Stanach Zjednoczonych, co sugerowało, że jego powrót do gry znów się przedłuży.

“Tuttosport” informuje, że Pogba ma opuścić pierwsze kolejki nadchodzących rozgrywek. Na murawie nie pojawi się wcześniej, niż w czwartej kolejce. Uważa się, że najbardziej prawdopodobny jest powrót na przełomie września i października.

Pomimo problemów zdrowotnych, Juventus nie zamierza rezygnować z pomocnika. Władze kategorycznie odrzuciły możliwość rozstania w trakcie letniego okienka.

Zobacz również: AS Roma zwleka z transferem napastnika. “Nawet jeśli przyjdzie Mbappe, będzie to zbyt późno”

Komentarze