Juventus utworzył listę celów transferowych na lato

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo fot. PressFocus

Juventus ma zamiar stoczyć w kolejnym sezonie walkę o to, aby wrócić na szczyt. Sternicy Starej Damy jednocześnie pracują nad wzmocnieniami składu. Jednym z głównych celów klubu z Turynu ma być Nicolo Zaniolo, czytamy na stronie GianlucaDiMarzio.com.

  • Nie milkną spekulacje na temat wzmocnień Juve latem
  • Na stronie GianlucaDiMarzio.com można przeczytać, że klub z Turynu chce powalczyć o Nicolo Zaniolo z Milanem
  • 22-latek jest zawodnikiem z Romy wycenianym na ponad 30 milionów euro

Juventus w poszukiwaniu następcy Dybali

Juventus ma za sobą nieudany sezon nie tylko w Serie A, ale również w europejskich pucharach. Władze Bianconerich nie zamierzają jednak po kolejnej kampanii być ponownie w minorowych nastrojach. Zdecydowanie wywalczenie miejsca premiowanego grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów to absolutne minimum osiągnięte przez piłkarzy Juve.

Na stronie GianlucaDiMarzio.com można natomiast przeczytać, że Juventus ma plany, aby wzmocnić się w ofensywie. Na celowniku giganta Serie A oprócz Nicolo Zaniolo są także Domenico Berardi z Sassuolo, czy Filip Kostić z Eintrachtu Frankfurt.

Tymczasem w kontekście Paula Pogby cały czas trwają prace nad sfinalizowaniem transakcji. Włoskie media wydają się pewne, że mistrz świata z 2018 roku wróci do ekipy z Allianz Stadium.

Nowa kampania Serie A ma wystartować 13 sierpnia 2022 i ma potrwać do 4 czerwca 2023 roku. Ogłoszenia terminarza powinno mieć miejsce w pierwszych tygodniach lipca.

Czytaj więcej: Big deal coraz bliżej ogłoszenia, Dybala krok od zmiany klubu

Komentarze