Juventus traci swoją gwiazdę już na starcie

Paul Pogba
Paul Pogba fot. PressFocus

Juventus w oficjalnym komunikacie przekazał, że u Paula Pogby zdiagnozowano uszkodzenie bocznej łąkotki. W związku z tym zawodnika czeka wizyta u specjalisty, aby przeanalizować, czy będzie konieczna operacja. Tuttosport daje do zrozumienia, że to nieuchronne rozwiązanie.

  • Juventus jeszcze nie zaczął nowego sezonu ligowego, a już ma kłopot
  • Klub z Turynu oficjalnie poinformował, że kontuzji kolana nabawił się Paul Pogba
  • Francuz uszkodził łąkotkę boczną w prawy kolanie

Pogba wypada z gry

Juventus wiązał duże nadzieje z transferem Paula Pogby. Reprezentant Francji kłopoty z kolanem miał w trakcie jednej z sesji treningowych na tournee wielokrotnych mistrzów Serie A w Los Angeles. Wydawało się, że kontuzja nie jest poważna. Pierwsze badania wykazały jednak uszkodzenie przez zawodnika łąkotki bocznej w jego prawym kolanie. Tuttosport daje do zrozumienia, że piłkarz będzie musiał przejść operację. To jednocześnie oznacza, że Pogba może być wyłączony z gry przez 30-35 dni.

“Po narzekaniu na ból w prawym kolanie Paul Pogba przeszedł badania radiologiczne, które ujawniły uszkodzenie łąkotki bocznej” – brzmi oficjalny komunikat Juventusu.

„W ciągu najbliższych kilku godzin przejdzie specjalistyczną konsultację ortopedyczną. Dlatego, aby kontynuować leczenie, nie bierze udziału w wyjeździe do Dallas” – czytamy dalej.

Reprezentant Francji tego lata wrócił do Juventusu. Pogba trafił do ekipy z Turynu na zasadzie wolnego transferu z Man Utd. Pewne jest zatem, że piłkarz nie zagra w sparingach przeciwko Barcelonie i Realowi Madryt. W grę też nie wchodzi gra w spotkaniu ligowym z Sassuolo.

Czytaj więcej: Juventus może wyciągnąć pomocną dłoń do uniwersalnego zawodnika Barcelony

Komentarze

Comments 4 comments