Sarri: Nasza jakość wróciła

Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Juventus FC pokonał w sobotnich derbach Torino FC, notując swoje kolejne zwycięstwo ligowe po koronapauzie. Po zakończeniu spotkania szkoleniowiec Starej Damy nie ukrywał, że po rzucie karnym dla rywali jego zespół stracił na pewien czas kontrolę nad meczem, ale odzyskał ją, notując ostatecznie swoje 24. zwycięstwo w sezonie.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Stara Dama pokonała zespół Il Toro 4:1. Kapitalnym trafieniem z rzutu wolnego popisał się w tym starciu kapitan reprezentacji Portugalii, popisując się celnym trafieniem z rzutu wolnego.

– Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwa gra, ale szybko wyszliśmy na prowadzenie i niedługo potem podwyższyliśmy je – powiedział Maurizio Sarri przed kamerą Sky Sport Italia.

Ronaldo odetchnął z ulgą

– Dwubramkowa zaliczka mogła sprawić, że w nasze szeregi wkradło się niepotrzebne rozluźnienie. Rzut karny sprawił, że na chwilę straciliśmy kontrolę nad meczem. Po przerwie byliśmy nieco chaotyczni. Na szczęście nasza jakość wróciła – zaznaczył Włoch.

W sobotnie popołudnie po raz pierwszy gola z rzutu wolnego w koszulce Juve strzelił Ronaldo. Portugalczyk potrzebował do tego 43 prób. – Szczerze mówiąc, nie sądziłem, że przeszkadza to Cristiano, ale pod koniec gry powiedział: w końcu! – mówił trener Bianconerich.

Komentarze