Juventus zaskoczy transferem? Jest zainteresowany byłym graczem Realu Madryt

Isco
Isco fot. PressFocus

Po rozstaniu z Sevillą Isco wciąż nie związał się z nowym pracodawcą. To szansa dla Juventusu, który poszukuje wzmocnień na rynku wolnych zawodników.

  • Isco przedwcześnie rozwiązał kontrakt z Sevillą
  • Hiszpański pomocnik rozgląda się za nowym klubem
  • Na swoich radarach ma go Juventus

Juventus pozyska Hiszpana z problemami?

Piłkarska kariera Isco nie toczy się na miarę jego ogromnego potencjału. Co prawda spędził kilka lat w Realu Madryt, jednak w czasie swojej przygody głównie zawodził oczekiwania. Dla Carlo Ancelottiego był tylko rezerwowym, w związku z czym tego lata obie strony się rozeszły.

Hiszpan zasilił szeregi Sevilli, gdzie miał stać się absolutną gwiazdą i liderem całej ofensywy. Obiecujący początek dał nadzieję, że uda mu się odbudować w nowym środowisku, lecz z biegiem miesięcy radził sobie coraz gorzej. Jego problemy zaczęły się po zwolnieniu Julena Lopeteguiego, którego zastąpił Jorge Sampaoli. Argentyńczyk nie był wielkim fanem umiejętności ofensywnego pomocnika, dlatego ta współpraca nie miała dalszego sensu.

W grudniu obie strony doszły do porozumienia w sprawie przedwczesnego rozwiązania kontraktu. Isco jest teraz wolnym zawodnikiem i poszukuje nowego pracodawcy. W jego kontekście mówiło się o możliwych przenosinach do Major League Soccer, choć niewykluczone jest także pozostanie w Europie. Przeprowadzenie zaskakującego transferu rozważa bowiem Juventus, który pragnie skorzystać z okazji i wzmocnić się piłkarzem z wolnego rynku.

W obecnym sezonie Isco zgromadził bramkę oraz trzy asysty w 19 występach.

Zobacz również: Gwiazda Milanu na radarach Realu Madryt

Komentarze