Juventus przedłużył kontrakt z Cuadrado

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado PressFocus

Juventus oficjalnie potwierdził przedłużenie umowy o kolejny rok z Juanem Cuadrado. Umowa reprezentanta Kolumbii została automatycznie prolongowana o jeszcze jeden sezon po jego 40. występie w zespole Starej Damy przeciwko Cagliari w zeszłym tygodniu.

  • Kontrakt Cuadrado został automatycznie przedłużony o kolejny rok
  • Nowa umowa będzie obowiązywać do czerwca 2023 roku
  • Juventus chciałby zatrzymać Kolumbijczyka na dłużej i rozmawia z jego agentem w sprawie dłuższego kontraktu

Stara Dama chce zatrzymać Cuadrado na dłużej

Jego nowy kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2023 roku, a Juventus potwierdził jego przedłużenie w oficjalnym oświadczeniu. Jednak bianconeri wciąż negocjują z jego agentem Alessandro Luccim dłuższą umowę dla 33-latka. Ekipa ze stolicy Piemontu zaoferowała Cuadrado nowy kontrakt do 2024 roku.

Lucci jest także przedstawicielem Leonardo Bonucciego i Mattii Perina. Bramkarz przedłużył wygasający kontrakt z Juventusem do 2025 roku. Bianconeri ogłosili wczoraj podpisanie nowej umowy z byłą gwiazdą Genui.

Cuadrado dołączył do Juventusu z Chelsea w 2015 roku i strzelił 24 gole w 262 występach z dla Starej Damy. W Serie A występował także w Fiorentinie, Lecce i Udinese.

Juventus rozczarowuje w tym sezonie Serie A. Bianconeri zajmują dopiero czwarte miejsce w lidze ze stratą sześciu punktów do liderującego Milanu. Stara Dama odpadła już z wyścigu po scudetto, a ich głównym celem jest teraz awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Zobacz również: Renesans po florencku, czyli odrodzenie Fiorentiny

Komentarze