Juventus prosi o więcej czasu w sprawie transferu napastnika

Giacomo Raspadori
Giacomo Raspadori PressFocus

Juventus podobno skontaktował się z agentami Giacomo Raspadoriego, aby poprosić o więcej czasu w sprawie przygotowania transferu napastnika Sassuolo.

  • Juventus pracuje nad transferem Giacomo Raspadoriego
  • Stara Dama poprosiła o więcej czasu, aby najpierw mogła sprzedać Moise Keana
  • O napastnika Sassuolo mocno zabiega również Napoli

Juventus i Napoli walczą o Raspadoriego

Gianluca Di Marzio informuje o przebiegu rozmowy przedstawicieli Juventusu z agentami Raspadoriego. Bianconeri mieli potwierdzić swoje zainteresowanie 22-letnim napastnikiem i poprosić o więcej czasu, aby klub z Turynu mógł rozwiązać sytuację z Moise Keanem, który wciąż jest łączony z odejściem ze Starej Damy, jednak jak dotąd nie pojawiły się żadne konkrety w tej sprawie.

Juventus będzie jednak musiał działać szybko, ponieważ prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis spotka się w przyszłym tygodniu ze swoim odpowiednikiem z Sassuolo, Giovannim Carnevalim, aby spróbować określić szczegóły możliwej umowy. Aktualne oferty wynoszą około 30 mln euro, więc potrzebna jest mocniejsza karta przetargowa.

Raspadori chce opuścić neroverdich i już złożył oficjalną prośbę o transfer, nieco wymuszając tym samym decyzję klubu. Sassuolo jest gotowę go sprzedać, ale chce zachować kontrolę nad sytuacją i zrobić to na własnych warunkach.

W zeszłym sezonie 22-letni Włoch strzelił 10 bramek i zaliczył sześć asyst w 36 występach w Serie A.

Zobacz również: Mertens powiedział “nie” wielokrotnym mistrzom Serie A

Komentarze

Na temat “Juventus prosi o więcej czasu w sprawie transferu napastnika