Juventus próbuje przekonać Eintracht

Filip Kostic
Filip Kostic Pressfocus

Juventus chce, aby Filip Kostic był ich piłkarzem. Klub oraz Serb dążą do transferu. Turyńczycy muszą jednak porozumieć się z Eintrachtem.

  • Filip Kostic może w tym tygodniu przenieść się do Turynu
  • Juventus i Eintracht wciąż negocjują
  • Włoski klub ma zamiar podbić swoją ofertę bonusami

Determinacja w Turynie

15 sierpnia Juventus rozpocznie sezon w Serie A. Bianconeri nie mają wątpliwości, że drużyna potrzebuje jeszcze wzmocnień. Najlepiej byłoby ich dokonać jeszcze przed konfrontacją z Sassuolo. Być może jeden piłkarz przeniesie się do Turynu, zanim Massimiliano Allegri zaczną ligowe zmagania.

Niezmiennie na celowniku Juventusu jest Filip Kostic. Włoski klub wyrażał zainteresowanie tym transferem wiele tygodni temu, ale temat został odłożony w czasie. Gdy okazało się, że Serb nie chce trafić do West Hamu, ponieważ woli wzmocnić turyńczyków, Bianconeri ruszyli do negocjacji. Porozumienie z zawodnikiem nie stanowiło problemu. Piłkarz ma zarabiać około trzy miliony euro oraz podpisać kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Juventusowi na przeszkodzie w finalizacji transakcji stoi Eintracht. Klub ten może mieć powody do zadowolenia. Dogadał się już bowiem z West Hamem w sprawie sprzedaży Serba. Ta nie doszło skutku, więc we Frankfurcie negocjują z turyńczykami. Przedstawicielowi Bundesligi nie podoba się zbytnio ten fakt, ponieważ Juventusowi zależy na jak najniższej cenie kupna. Strony dzielą aktualnie cztery miliony euro. Fabrizio Romano informuje, że Bianconerim zależy na sprowadzeniu Kosticia jeszcze w tym tygodniu. Być może uda się tego dokonać. Romeo Agresti twierdzi, że włoski klub podniesie kwotę bonusową za zawodnika Eintrachtu.

Czytaj także: Fabian Ruiz żegna się z Napoli i dołączy do giganta Ligue 1

Komentarze

Comments 4 comments

Redakcja: “Juventus próbuje przekonać Eintracht”-
– I do środy nie przekona gdyż ci grają Super Cup z Bayernem. To bardzo ciekawe że Quadrado miał biegunkę a z Kosticem nic się nie zmieniło, ale powinniście zauważać że grane są mecze pokazujące stan drużyn a wczoraj Juventus próbował przekonać Atletico by tanio dało Moratę.

A jednak tak: zgodzili się!
Piłkarz nie powołany na Super Cup z Realem w Helsinkach:
corrieredellosport.it/news/calcio/calcio-mercato/juventus/2022/08/09-95616871/juve_tutto_fatto_per_kostic_c_e_l_accordo_con_l_eintracht
Myślę że ten strzał ratuje mercato dla Allegriego gdyż Kostic jest liderem Bundesligi tworzonych szans w zeszłym sezonie, umożliwia 4-3-3 i 3-5-2.