Juventus porozumiał się z gwiazdą reprezentacji Belgii

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Imago / Belga

Juventus według informacji dziennikarza Fabrizio Romano osiągnął porozumienie z Romelu Lukaku w sprawie transferu. Belg ma podpisać z klubem z Turynu kontrakt na trzy lata z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Wygląda na to, że coraz bliżej ciekawego wzmocnienia jest Juventus
  • Dziennikarz Fabrizio Romano dał do zrozumienia, że szeregi Starej Damy najpewniej zasili Romelu Lukaku
  • Belg ma w klubie z Turynu zarabiać osiem milionów euro

Lukaku blisko Juventusu

Juventus w związku z tym, że nie będzie grał w kolejnej edycji europejskich pucharów, jest w trakcie przebudowy zespołu. Wygląda na to, że wkrótce z klubem z Turynu pożegna się Dusan Vlahović.

Miejsca serbskiego napastnika w Juve ma zastąpić Romelu Lukaku. Według wieści dziennikarza Fabrizio Romano strony doszły już do porozumienia. Aby transakcja doszła do skutku, to teraz kompromis muszą osiągnąć kluby, czyli Juventus i Chelsea.

Vlahović wyceniany jest na mniej więcej 80 milionów euro. W związku z tym w przypadku transferu Lukaku i sprzedaży Serba turyńczycy mogą 40 milionów euro przeznaczyć na transakcję z udziałem reprezentanta Belgii, a drugą część ze sprzedaży byłego napastnika Fiorentiny mieć do rozdysponowania. Wciąż natomiast niejasne jest, czy działacze The Blues skuszą się na transfer z udziałem Vlahovicia.

Światło dzienne ujrzały też wieści, że Lukaku ma w szeregach Bianconerich zarabiać rocznie osiem milionów euro.

Czytaj więcej: Juventus obserwuje trzech piłkarzy Realu Madryt

Komentarze