Juventus wraca po reprezentanta Serbii

Filip Kostic
Filip Kostic fot. PressFocus

“Stara Dama” ponownie jest zainteresowana ściągnięciem Filipa Kosticia. Dotychczas wydawało się, że Serb ostatecznie wyląduje w West Hamie United, natomiast Juventus jeszcze nie powiedział w tej sprawie ostatniego słowa – donosi “La Gazzetta dello Sport”.

  • Juventus jakiś czas temu zrezygnował ze starań o reprezentanta Serbii
  • Kostić ustalił warunki kontraktu z West Hamem United, jednak poprosił o jeszcze trochę czasu na podjęcie ostatecznej decyzji
  • Do negocjacji ponownie włączyła się “Stara Dama’. Eintracht oczekuje za swojego wahadłowego około 18 milionów euro

Powrót do negocjacji

Juventus był łączony z Filipem Kosticiem już kilka tygodni temu, ale negocjacje w sprawie jego transferu porzucono na rzecz bardziej priorytetowych ruchów. Teraz, gdy wydawało się, że przyszłość reprezentanta Serbii wreszcie zostanie wyjaśniona, “Stara Dama” wróciła do rozmów.

29-latek zdołał dogadać się w sprawie warunków indywidualnego kontraktu z West Hamem United. Nie finalizował jeszcze transakcji, gdyż poprosił o kilka dni na podjęcie ostatecznej decyzji. “Młoty” do tej pory były pewne pozyskania nowego zawodnika, ale Juventus jest jeszcze w stanie poważnie namieszać.

Wydaje się, że sam zawodnik chętnie spojrzy w stronę Włoch. Już we wcześniejszym okienku transferowym był bliski wzmocnienia Interu Mediolan.

Juventus weźmie udział w nadchodzącej edycji rozgrywek Ligi Mistrzów, a Kostić nie miał dotychczas okazji do spróbowania swoich sił na najwyższym poziomie. To może ostatecznie skusić go na przenosiny do Turynu.

Eintracht Frankfurt będzie skłonny sprzedać swojego wahadłowego za kwotę w okolicach 18 milionów euro. Suma ta uważana jest za sporą promocję, ale wpływa na nią obowiązujący przez zaledwie jeden rok kontrakt.

Zobacz również: Znamy szczegóły przenosin włoskiego napastnika do Romy

Komentarze

Comments 6 comments

Silne kolana i ćwiczone usta sprawiają niewątpliwie, że jesteś postacią rozpoznawalną. Zatem skup się na swoim talencie i nie zabieraj za często głosu bo się jeszcze biedaku zakrztusisz…

@Gargamell, tyle sezonow bycia celem transferowym Interu, ale jednak wolal mocniejszy klub ktorym na ten momemnt jest Eintracht. Co do gracza, aktualnie nie jest za darmo, wiec pewnie Inter moze sie tylko na niego poslinic 🙂