Juventus podjął decyzję w sprawie talentu

Samuel Illing-Junior
Samuel Illing-Junior fot. PressFocus

Juventus według informacji dziennikarza Gianluki Di Marzio podjął decyzję w sprawie Samuela Illinga-Juniora. Anglik parafował nowy kontrakt, który wiąże piłkarza z ekipą z Allianz Stadium do 2027 roku.

  • Juventus zaczął działania w sprawie zatrzymania w klubie na dłużej perspektywicznych zawodników
  • Gianluca Di Marzio przekazał, że nowy kontrakt parafował Samuel Illing-Junior
  • 19-latek związał swoją przyszłość z ekipą z Tutynu do 2027 roku

Illing-Junior na dłużej w Juve

Juventus po nieudanym starcie sezonu złapał oddech i włączył się do gry o najwyższe lokaty tuż przed startem mundialu w Katarze. Co prawda niedawno klubu z Turynu zmagał się z dużymi kłopotami, ale wygląda na to, że sytuacja się stabilizuje.

Tymczasem dziennikarz Gianluca Di Marzio przekazał, że nową umowę z Juventusem podpisał Samuel Illing Junior. 19-latek trafił do włoskiej ekipy z Chelsea we wrześniu 2020 roku za 140 tysięcy euro. Zanim trafił do pierwszej drużyny, to występował w młodzieżowym zespole Juve. Pokazał się w nim z tak dobrej strony, że otrzymał powołanie do ekipy Massimiliano Allegriego.

Illing-Junior zaliczył udane zawody przeciwko Benfice, gdy miał udział przy jednej z bramek dla Juventusu. Dobra postawa piłkarza sprawiła, że eten szybko zyskał uznanie kibiców i ekspertów.

Dotychczasowy kontrakt zawodnika obowiązywał do końca czerwca 2023 roku. Nowa umowa została przedłużona o cztery lata i obowiązuje do 2027 roku.

Czytaj więcej: Niepokojące wieści w sprawie powrotu Pogby do zdrowia

Komentarze