Juventus próbował sprowadzić byłego zawodnika Milanu

Suso
Suso IMAGO / Pressinphoto

Juventus w ostatnich dniach letniego okienka transferowego wpadł na pomysł, aby sprowadzić Suso, byłego zawodnika Milanu. Odbyły się w tej sprawie nawet rozmowy pomiędzy obiema stronami, ale na tym się zakończyło. Hiszpan ostatecznie został w Sevilli – informuje Goal Italia.

  • Juventus był gotowy sprowadzić Suso
  • Transfer Hiszpana do Turynu ostatecznie nie doszedł do skutku
  • Już pierwsze rozmowy między obiema stronami zakończyły się fiaskiem

Suso mógł trafić do Juventusu

Jednym z głównych celów Juventusu w letnim okienku transferowym było sprowadzenie Domenico Berardiego. Długo trwała saga z udziałem mistrza Europy, jednak ostatecznie został on w Sassuolo. Władze “Bianconerich” w ostatnich dniach próbowały znaleźć alternatywę dla włoskiego skrzydłowego.

Dziennikarze “Goal Italia” przekazali zaskakujące informacje. Otóż Juventus był gotowy zakontraktować… Suso. Doszło nawet do rozmów między obiema stronami, jednak bardzo szybko zostały one zakończone. Hiszpański skrzydłowy postanowił zostać w Sevilli.

Suso ma doświadczenie z gry na włoskich boiskach. 29-latek w przeszłości występował w Genoi oraz Milanie. To właśnie z występów w koszulce “Rossonerich” został zapamiętany przez kibiców Serie A. Jednak nie mają oni dobrego zdania o Hiszpanie, bowiem zazwyczaj jego występy były poniżej oczekiwań.

Sprawdź także: Juventus wkrótce nagrodzi pomocnika. Nowa umowa na horyzoncie

Komentarze