Pirlo: Postaramy się poprawić i uczyć na błędach

Sędzia prezentujący zmianę
Sędzia prezentujący zmianę fot. PressFocus

Juventus FC w środowy wieczór zmierzy się na swoim stadionie z Dynamem Kijów. Przed tym meczem z dziennikarzami spotkał się szkoleniowiec Starej Damy, który przekonywał, że nie zmartwił go ostatni remis jego zespołu z Benevento Calcio.

Czytaj dalej…

Juventus FC do środowego spotkania Ligi Mistrzów przystąpi, mając już zapewniony awans do kolejnej fazy rozgrywek. Mistrz Serie A w każdym razie nie ma zamiaru odpuszczać w boju z ekipą z Ukrainy, chcąc wrócić na zwycięski szlak.

– Nie sądzę, aby moje słowa wypowiedziane po meczu w Benevento były zbyt mocne. Musimy grać z większymi chęciami, chcąc osiągnąć zadowalający nas wynik – mówił Andrea Pirlo przed potyczką z Dynamem Kijów.

– Stwierdziłem fakt. Jutro w każdym razie będę myślał o tym, aby wystawić na boisku najlepszych zawodników, bo dla nas każde spotkanie jest ważne – kontynuował Włoch.

– Na pewno dam jednak odpocząć Juanowi Cuadrado i Danilo, którzy ostatnio dużo grali – ujawnił opiekun Bianconerich.

– Czy jestem zmartwiony po spotkaniu z Benevento? Absolutnie nie. Myślę, że to był mecz do wygrania. Nie byliśmy w stanie zamknąć meczu, więc rywal nas skarcił – powiedział Pirlo.

– Takie rzeczy się zdarzają. W każdym razie przeanalizowaliśmy tę grę, postaramy się poprawić i uczyć na błędach, które popełniliśmy – zakończył trener Juventusu.

Komentarze