Perełka Juventusu odejdzie na wypożyczenie?

Fabio Miretti
Fabio Miretti PressFocus

Jak donosi dziennik “La Gazzetta dello Sport”, latem Juventus może opuścić jeden z najbardziej utalentowanych włoskich piłkarzy – Fabio Miretti. Władze “Bianconerich” mogą poważnie rozważyć napływające oferty wypożyczenia 19-letniego środkowego pomocnika.

  • Fabio Miretti jest jednym z najbardziej utalentowanych włoskich piłkarzy
  • W niedawno zakończonym sezonie 19-latek często pojawiał się na boisku
  • Jednak latem Juventus może rozważyć wypożyczenie pomocnika

Media: Fabio Miretti na celowniku włoskich zespołów

Z informacji przekazanych przez jeden z największych włoskich dzienników “La Gazzettę dello Sport” wynika, że Juventus jest podobno otwarty na rozstanie z Fabio Mirettim. Jednak odejście włoskiego pomocnika z Turynu będzie możliwe tylko na zasadzie rocznego wypożyczenia bez możliwości obowiązkowego wykupu.

Włoscy dziennikarze donoszą, że Fabio Miretti nie może narzekać na brak zainteresowania, bowiem latem spróbują go sprowadzić Monza oraz Sassuolo. W szczególności ci pierwsi naciskają na przyjście 19-letniego pomocnika, ponieważ byłby idealny następcą Nicolo Rovelli, który prawdopodobnie wróci do Juventusu i zastąpi miejsce młodzieżowego reprezentanta Italii.

Fabio Miretti w niedawno zakończonym sezonie rozegrał 40 spotkań w koszulce Juventusu. Utalentowany pomocnik nie zdobył bramki, ale za to zaliczył trzy asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 15 milionów euro.

Sprawdź także: Skrzydłowy Chelsea z zielonym światłem na przenosiny do Mediolanu

Komentarze