Juventus omówi przyszłość Dybali pod koniec miesiąca

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. PressFocus

Paulo Dybala, wciąż nie wie, jaka będzie jego przyszłość w Juventusie. La Gazzetta dello Sport donosi, że agent Argentyńczyka pod koniec miesiąca pojawi się w Turynie, aby omówić z władzami Starej Damy temat przedłużenia kontraktu przez napastnika.

  • Paul Dybala może niebawem przedłużyć umowę z Juve
  • La Gazzetta dello Sport sugeruje, że Argentyńczyk jest gotowy na kontynuowanie kariery w Turynie
  • Obecny kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca 2022 roku

Paulo Dybala zostanie na dłużej w Juve?

Paula Dybala ma umowę z Juventusem do końca czerwca przyszłego roku. Sternicy Bianconerich nie ukrywają tego, że chcę zatrzymać Argentyńczyka w klubie. Jednocześnie Juventus jest gotowy zaoferować piłkarzowi wyższe zarobki.

Dybala już rok temu otrzymał propozycję od Juve, która miała zapewnić zawodnikowi zarobki na poziomie 10 milionów euro rocznie. Wówczas Argentyńczyk odrzucił ofertę. Tym razem jest jednak gotowy przyjąć podobną propozycję, chcąc nadal bronić barw ekipy z Turynu.

Najpopularniejszy dziennik sportowy we Włoszech przekonuje, że Juventus złoży wkrótce podobną propozycję piłkarzowi, gdy jego menedżer Jorge Antun stawi się w siedzibie klubu na rozmowy z działaczami Juventusu.

Reprezentant Argentyny zasilił szeregi ekipy z Allianz Stadium w 2015 roku. Dybala dołączył do Juventusu z Palermo za 40 milionów euro. Jak na razie zaliczył w szeregach Starej Damy łącznie 253 występy, notując w nich 100 trafień. Wygrał między innymi pięć razy mistrzostwo Serie A i cztery razy Puchar Włoch.

Czytaj więcej: Juventus przeszedł do ofensywy ws. mistrza Europy

Komentarze