Juventus oficjalnie potwierdził kontuzję Pogby

Paul Pogba
Paul Pogba PressFocus

Juventus wydał oficjalny komunikat w sprawie kontuzji Pula Pogba, który jak się okazuje doznał urazu mięśniowego. Z problemami zdrowotnymi po meczu z Sampdorią zmaga się z także Leonardo Bonucci.

  • Pogba i Bonucci kontuzjowani po meczu z Sampdorią
  • Francuz odpocznie od gry przez około 20 dni
  • Stan Włocha będzie monitorowany na bieżąco

Problemów zdrowotnych Pogby ciąg dalszy

– Dziś rano Pogba wykonywał rzuty wolne i poczuł ukłucie w przywodzicielu. W poniedziałek będzie miał testy medyczne, ale na pewno nie będzie go w czwartek ani w następną niedzielę, więc zobaczymy go dopiero po przerwie na mecze reprezentacyjne – mówił Allegri po końcowym gwizdku meczu Juventusu z Sampdorią.

Francuz zgodnie z zapowiedziami trenera Starej Damy w poniedziałkowy poranek pojawił się w J|Medical, gdzie przeszedł badania. Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje dotyczące problemu mięśniowego. Według mediów pomocnik będzie wyłączony z gry przez około 20 dni.

– Paul Pogba doznał lekkiej kontuzji przywodziciela prawego uda i już rozpoczął proces rehabilitacji mający na celu wznowienie rywalizacji – poinformował Juventus w oficjalnym komunikacie.

Ale to nie jedyny problem Allegriego po meczu z Sampdorią. Lekkiego urazu doznał też Leonardo Bonucci. Jednak w jego przypadku nie jest jasne, kiedy wróci do gry. Juventus informuje, że stan defensora będzie monitorowany na biężaco.

Zobacz również: Rabiot puszcza oczko w kierunku Juventusu?

Komentarze