Allegri odzyskał dwóch ważnych graczy na Derby Włoch

Gleison Bremer
Gleison Bremer PressFocus

Juventus ma ostatnio wielkie problemy kadrowe. Massimiliano Allegri może jednak liczyć, że na niedzielne Derby Włoch powrócą Gleison Bremer i Angel Di Maria.

  • W Juventusie panuje istna plaga kontuzji
  • Niedawno do gry wrócił jednak Federico Chiesa
  • Na niedzielny mecz z Interem Mediolan powrócą też dwaj kolejni istotni gracze dla trenera Allegriego: Gleison Bremer i Angel Di Maria

Bremer i Di Maria mogą zagrać z Interem Mediolan

Juventus notuje bardzo słabą rundę jesienną. Zespół praktycznie nie ma szans na walkę o mistrzostwo Włoch, zaś swoją kampanię w Lidze Mistrzów zakończył z dorobkiem trzech punktów w grupie. Na wiosnę zagra w Lidze Europy. Oczywiście głównym problemem Starej Damy jest jej dyspozycja na boisku, ale sytuacja kadrowa również nie pomaga Massimiliano Allegriemu. Lista kontuzjowanych od początku kampanii pozostaje długa.

Niedawno po wielomiesięcznej przerwie do gry powrócił Federico Chiesa. To wielkie wzmocnieni dla szkoleniowca. Wszystko wskazuje również na to, że przed nadchodzącymi Derbami Włoch do zdrowia wrócą dwaj kolejni kluczowi piłkarze. Mowa tu o Gleisonie Bremerze i Angelu Di Marii.

Nie oznacza to jednak, że Allegri może się cieszyć. Do jego dyspozycji wciąż nie powrócili tacy zawodnicy, jak Leandro Paredes, Moise Kean, Weston McKennie, Mattia De Scilio czy Paul Pogba.

Początek pojedynku Juventusu z Interem Mediolan już w niedzielę o godzinie 20:45.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze