Juventus nie chce Milika? Zaskakujące słowa dyrektora Napoli

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Dyrektor sportowy Napoli Cristiano Giuntoli przyznał, że na chwilę obecną bardziej prawdopodobne jest odejście Arkadiusza Milika z klubu, niż przedłużenie przez niego kontraktu. Wyraził jednak wątpliwość co do zainteresowania reprezentantem Polski ze strony Juventusu.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie włoskie media informował, że Stara Dama jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem do siebie reprezentanta Polski . W wypowiedzi udzielonej Sky Sport Italia nie potwierdził jednak tego Cristiano Giuntoli.

– Nie wydaje mi się, aby Juventus był nim zainteresowany, ale zrozumiałbym to. Arek jest bowiem bardzo dobrym zawodnikiem. Nie przedłużył kontraktu i oczywiście jest atrakcyjną opcją dla dużych klubów. Nie dziwię się więc, że jest zainteresowanie jego osobą. W tej chwili jest bliżej sprzedaży niż podpisania nowej umowy – powiedział Giuntoli.

Bez porozumienia z Osimhenem

W ostatnich dniach Neapol odwiedził napastnik Lille Victor Osimhen, który jest mocno łączony z zasileniem szeregów drużyny prowadzonej przez Gennaro Gattuso od nowego sezonu. Giuntoli przyznał jednak, że w tej kwestii nie ma jeszcze żadnego porozumienia.

– Jeżeli chodzi o napastnika Lille nie prowadzimy w tej chwili żadnych negocjacji. To ciekawy zawodnik, ale nie mamy z nim ani z jego klubem żadnego porozumienia. Odwiedził miasto, aby zobaczyć, czy mu się tu spodoba – dodał dyrektor sportowy Napoli.

Komentarze