Juventus może z Parmą zagrać bez Arthura

Arthur Melo
Arthur Melo fot. PressFocus

Juventus FC w środę poinformował, że do kadry meczowej wrócił Giorgio Chiellini. Tym samym tylko jeden zawodnik był nieobecny z powodu kontuzji. Po starciu z Atalantą BC do Meriha Demirala dołączył jednak Arthur Melo.

Juventus FC zremisował w środowym boju z ekipą Gian Piero Gasperiniego 1:1. Mistrzowie Włoch objęli prowadzenie po pięknym strzale Federico Chiesy, ale po zmianie stron do wyrównania doprowadził Remo Freuler.

Tymczasem tylko do 27 minuty w środowym boju grał Brazylijczyk Arthur, który doznał kontuzji. W jego miejsce Andrea Pirlo desygnował do gry Adriena Rabiota. Football Italia sugeruje jednak na swoich łamach, że zawodnik powinien być zdolny do gry na sobotni boj, chociaż sprzeczne doniesienia pojawiają się na łamach Tuttosport.

Stara Dama po rozegraniu 12 meczów ligowych plasuje się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Do przerwy świątecznej ekipie z Turynu do rozegrania pozostały dwa spotkania. Juventus czekają mecze z Parmą Calcio oraz z ACF Fiorentiną.