Juventus ma na oku następcę Dybali

Nicolo Zaniolo
Nicolo Zaniolo PressFocus

Przedstawiciele Juventusu skupiają się obecnie na zimowym oknie transferowym, ale myślą również o przyszłości i planują skład drużyny na kolejny sezon. Według włoskich mediów poważnym kandydatem do przenosin do Starej Damy jest Nicolo Zaniolo.

  • Nicolo Zaniolo cały czas znajduje się w kręgu zainteresowań Juventusu
  • Reprezentant Włoch jest kandydatem do zastąpienia Paulo Dybali
  • Reprezentanci Zaniolo prowadzą także rozmowy z Romą na temat podpisania nowej uomwy

Zaniolo na celowniku Juventusu

22-letni piłkarz Romy jest związany z klubem ze Stadio Olimpico umową do czerwca 2024 roku. W ostatnim czasie doszło już rozmów między dyrektorem sportowym Romy Tiago Pinto oraz otoczeniem Nicolo Zaniolo w sprawie możliwości jej przedłużenia i mają być kontynuowanie w lutym. Podpisanie nowego kontraktu ze swoim utalentowanym piłkarzem jest traktowane przez Romę także jako przygotowanie do jego wytransferowania na lepszych warunkach.

Zaniolo od dawna znajduje się pod obserwacją turyńskiego Juventusu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Pomocnik Romy był celem transferowym byłego już dyrektora sportowego Starej Damy Fabio Paraticiego, ale nawet po jego odejściu do Tottenhamu, nie zniknął z radaru Juventusu. 

Informacje o możliwych przenosinach Zaniolo do Juventusu pojawiają się również w kontekście zastąpienia przez niego Paulo Dybali. Argentyńczyk w dalszym ciągu nie doszedł do porozumienia z klubem w sprawie nowego kontraktu i niewykluczone, że po zakończeniu sezonu odejdzie na zasadzie wolnego transferu. To właśnie piłkarz Romy ma być głównym kandydatem do jego zastąpienia. 

Zobacz także: Juventus rozgląda się za pomocnikiem. Trzy nazwiska w grze

Komentarze

Comments 3 comments