Negocjacje zerwane. Skrzydłowy latem opuści Juventus

Angel Di Maria
Angel Di Maria Imago

Mimo długich negocjacji Angel Di Maria nie zostanie w Juventusie. Dziennikarze redakcji Goal.com przekazali, że skrzydłowy nie doszedł do porozumienia w kwestii szczegółów kontraktu i latem opuści klub.

  • Angel Di Maria podpisał przed sezonem roczny kontrakt z Juventusem, a klub szybko zdecydował, że chce z nim kontynuować współpracę
  • Skrzydłowy oczekiwał od Starej Damy dłuższej umowy, co między innymi stanowiło kość niezgody między stronami
  • Ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia, a Argentyńczyk latem opuści drużynę

Di Maria nie doszedł do porozumienia z Juventusem

Angel Di Maria podpisał przed sezonem tylko roczną umowę z Juventusem. Klub był zadowolony z postawy Argentyńczyka, dlatego już w trakcie sezonu rozpoczął negocjacje w kwestii przedłużenia z nim umowy. Okazały się one jednak dużo bardziej skomplikowane, niż zakładano.

Obie strony nie doszły do porozumienia w kwestii długości umowy i zarobków gracza, dlatego skrzydłowy postanowił zerwać negocjacje. Liczne źródła, w tym redakcja Goal.com nie ma wątpliwości co do tego, że 35-latek wraz z końcem sezonu odejdzie z drużyny.

Di Maria chciałby wciąż grać w Europie, choć wysokimi kontraktami kuszą go drużyny z Arabii Saudyjskiej. Dla Juventusu rozegrał on łącznie 38 meczów. Jego bilans to osiem bramek i siedem asyst.

Czytaj też: Juventus myśli o rozstaniu z Allegrim? Kosztowna operacja

Komentarze