Juventus latem może pozyskać nowego napastnika

Gianliuca Scamacca
Gianliuca Scamacca fot. PressFocus

Juventus latem może zdecydować się na pozyskanie nowego napastnika. Na celowniku klubu z Turynu znajduje się Gianluca Scamacca. Zawodnik miałby być we włoskiej ekipy następcą Moise Keana lub Dusana Vlahovicia.

  • W trakcie letniego okna transferowe ofensywa Juventusu może się zmienić
  • Gianluca Scamacca według wieści La Gazzetta dello Sport może trafić do ekipy z Turynu
  • Włoski napastnik broni aktualnie barw West Ham United

Scamacca wróci do Serie A?

Juventus w tym sezonie zmaga się z różnymi kłopotami. Klub z Turynu został między innymi ukarany odjęciem 15 punktów w Serie A. To może skutkować ewentualnym brakiem awansu do kolejnej edycji Ligi Mistrzów, a co za tym idzie dużymi stratami finansowymi.

Juventus w związku z brakiem gry w elitarnych rozgrywkach może być zmuszony latem na sprzedaż kluczowych graczy. W tym gronie może znaleźć się na przykład Dusan Vlahović.

La Gazzetta dello Sport przekonuje natomiast, że następcą Serba w Juve może zostać Gianluca Scamacca. Włoski napastnik po przeprowadzce do West Hamu United nie może liczyć na regularną grę, co sprawia, że myśli o powrocie do ligi włoskiej.

Juventus natomiast już od dawna ma na swoim celowniku Scamakkę. Zdobył siedem bramek w 26 występach. Ciekawostką jest, że sternicy Bianconerich w przeszłości dwa razy próbowali pozyskać piłkarza.

Czytaj więcej: Juventus pewny decyzji w kwestii przyszłości Milika

Komentarze