Juventus finalizuje transfer gwiazdy PSG

Angel Di Maria
Angel Di Maria fot. PressFocus

Angel Di Maria według informacji dziennikarza Gianluki Di Marzio zgodził się na dołączenie do Juventusu. Argentyńczyk ma związać się z klubem z Turynu umową na jeden sezon. Ma zarabiać rocznie sześć milionów euro.

  • Juventus jest w trakcie finalizowania transferu z udziałem Angela Di Marii
  • 34-latek zwiąże się z włoskim klubem umową na jeden sezon
  • Doświaczony zawodnik będzie mógł liczyć na sześć milionów euro rocznie w ekipie z Turynu

Di Maria zasili Juventus

Angel Di Maria powoli żegna się z PSG. Argentyńczyk ma kontrakt ważny z klubem z Parc des Prnces tylko do końca czerwca, więc od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem. Wszystko wskazuje na to, że na zasadzie wolnego transferu zasili Juventus.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio ujawnił na swojej stronie internetowej dokładne wieści na temat transakcji z udziałem reprezentanta Argentyny. Di Maria ma związać się z ekipą z Allianz Stadium kontraktem na jeden sezon. Jednocześnie piłkarz będzie zarabiał sześć milionów euro rocznie.

34-letni zawodnik był jednym z głównych celów władz Starej Damy na letnie okno transferowe. Zwolennikiem transakcji z udziałem Di Marii był przede wszystkim trener Massimiliano Allegri. Kolejnymi priorytetami turyńczyków mają być Paul Pogba i Nicolo Zaniolo.

Juventus nową kampanię ligi włoskiej zacznie w drugi weekend sierpnia. Pierwsze spotkanie w Serie A w sezonie 2022/2023 drużyna z Turynu rozegra przeciwko Sassuolo.

Czytaj więcej: Juventus faworytem do pozyskania gwiazdy Romy

Komentarze

Comments 3 comments

Po kiego grzyba piszesz taki komentarz? W chwili obecnej pokazujesz, że się absolutnie niczym nie różnisz od gargamella.
.
Ja rozumiem że rok szkolny się skończył, ale idź gdzieś do roboty do przerzucania piachu i tam swoją frustrację wylewaj.