Cristiano Ronaldo opublikował tajemniczą wiadomość na Instagramie

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo ma kontrakt z Juventusem do końca czerwca przyszłego roku. Nie milkną spekulacje dotyczące przyszłości Portugalczyka. W poniedziałkowy wieczór reprezentant Portugalii opublikował interesującą wiadomość na jednym z portali społecznościowych. W powszechnej opinii zostało odebrane jako pożegnanie piłkarza z klubem z Turynu.

  • Cristiano Ronaldo przerwał milczenie po nieudanym sezonie
  • Stara Dama nie dała rady wygrać dziesiątego z rzędu mistrzowskiego tytułu, a ponadto zakończyła udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów po dwumeczu z Porto w 1/8 finału
  • Reprezentant Portugalii przeanalizował ostatni sezon w swoim wykonaniu

Cristiano Ronaldo powoli żegna się z Juventusem?

Cristiano Ronaldo w sentymentalnej wiadomości na Instagramie dał do zrozumienia, że po raz kolejny w swojej karierze zrealizował to, co sobie założył. Tajemnicy wpis na portalu społecznościowym wywołał dyskusję na łamach mediów. Spekuluje się, że piłkarz może pożegnać się z Juventusem.

“Życie i kariera każdego czołowego piłkarza to wzloty i upadki. W każdym roku rywalizujemy z fantastycznymi zespołami, świetnymi piłkarzami, mającymi ambitne plany. Tym samym zawsze musimy dawać z siebie wszystko, aby utrzymać się na wysokim poziomie” – napisał Portugalczyk.

“W tym roku nie udało nam się wygrać Serie A. Inter zasłużył jednocześnie na gratulacje, bo zasłużył na tytuł. Muszę jednak docenić wszystko, co osiągnęliśmy w tym sezonie w Juventusie, zarówno zespołowo, jak i indywidualnie” – czytamy dalej.

“Superpuchar Włoch, Puchar Włoch i tytuł najlepszego strzelca Serie A sprawiają, że jestem szczęśliwy. Tym bardziej że rywalizowałem w kraju, w którym nigdy nie jest łatwo o sukcesy. Dzięki tym osiągnięciom zrealizowałem cele, który wyznaczyłem sobie od pierwszego dnia, kiedy przyjechałem do Włoch. Wygrałem mistrzostwo Serie A, Puchar Włoch oraz Superpuchar Włoch, a także zostałem najlepszym piłkarzem i strzelcem w tym wspaniałym piłkarsko kraju, gdzie są niezwykłe kluby, mogące pochwalić się wyjątkową historią” – podsumował Ronaldo.

Przeczytaj więcej: Ronaldo spakował swoje samochody

Komentarze

Comments 4 comments

Trzeba mu oddać jedno, że nie bał się nigdy wyzwań i sprawdził się w każdej lidze w której grał, najmniej we Włoszech ale też przybył do Serie A już po swoim “prime time”, niemniej wszystko poza LM zdobył w Serie A.

Szacunek dla Ronaldo za dokonania i za to co zrobił także dla Juve. Myślę, że to dobry moment na odejście. Marketingowo przez te 3 lata na pewno dobry ruch, akcje poszły w górę, otworzyły się rynki wschodnie, przybyło kibiców. Sportowo było różnie. Dwa pierwsze sezony często ciągnął grę ale ostatni sezon mimo zdobycia korony capocanoniere już nie był tak dobry choć miał przebłyski. Raziły nieudane dryblingi, fatalne rzuty wolne, egoizm, brak zrozumienia z partnerami, częste pretensje, coraz mniejsza szybkość. Pensja ponad 30 mln netto to w tym momencie za dużo więc można będzie z niej zejść i dodatkowo może coś jeszcze zarobić na transferze. Juventus pokazał, że bez Ronaldo jest bardziej wypośrodkowany, bardziej nieprzewidywalny i potrafi wysoko wygrywać. Więc jeśli Cristiano odejdzie to dzięki za wszystko ale chyba najwyższy czas