Juventus chce przedłużyć umowę z obrońcą

Mattia De Sciglio
Mattia De Sciglio fot. PressFocus

Juventus według najnowszych informacji zaczął prace nad przedłużeniem umowy z jednym ze swoich obrońców. Dziennikarz Nicolo Schira ujawnił, że rozpoczęły się już rozmowy władz Starej Damy w sprawie przedłużenia kontraktu z Mattią De Sciglio.

  • Juventus ma plan, aby zatrzymać w klubie Mattię De Sciglio
  • Obecna umowa 29-latka wygasa z końcem czerwca
  • Dziennikarz Nicolo Schira ujawnił, że nowy kontrakt zawodnika ma obowiązywać do 2025 roku

De Sciglio wkrótce z nową umową w Juve

Juventus w tej kampanii rozczarował swoich kibiców, odpadając znów w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Trzeba jednak żyć dalej. W związku z tym sternicy Bianconerich już pracują nad wygasającymi powoli umowami poszczególnych piłkarzy.

Dziennikarz Nicolo Schira podaje, że w najbliższych dnia ma dojść do spotkania władz klubu w sprawie przedłużenia do 2025 roku umowy z Mattią De Sciglio. 29-latek ma dzięki temu kontraktowi zarabiać rocznie dwa miliony euro.

Zwolennikiem zatrzymania De Scilgio w klubie jest trener Massimiliano Allegri. Włoch bardzo ceni wszechstronność piłkarza, który może grać na prawej lub na lewej stronie obrony.

Obecna umowa obrońcy obowiązuje do końca czerwca tego roku. Wartość rynkowa piłkarza wynosi sześć milionów euro. De Sciglio jest w Juve od 2017 roku. Dołączył do ekipy z Turynu z Milanu. W tym sezonie 39-krotny reprezentant Włoch wystąpił łącznie w 24 meczach, notując w nich jedno trafienie i trzy asysty.

Czytaj więcej: Lazio ustaliło cenę za Milinkovicia-Savicia

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze