Bentancur: Zrealizowaliśmy plan trenera Sarriego

Piłkarze Juventusu FC
Piłkarze Juventusu FC fot. Grzegorz Wadja

Rodrigo Bentancur po spotkaniu z Genoą CFC stwierdził, że Juventus wciąż musi pracować nad poprawą swojej gry. Z drugiej strony pomocnik Starej Damy przyznał, że w tym sezonie rozwinął się, ciesząc się też, że drużyna gra zgodnie z założeniami, które nakreślił trener Maurizio Sarri.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że ekipa z Piemontu pokonał drużynę z portowego miasta 3:1, a łupem bramkowym w szeregach turyńczyków podzielili się Paulo Dybala, Cristiano Ronaldo i Douglas Costa. Szczególnie trafienie tego ostatniego było ozdobą meczu.

– Zagraliśmy świetny meczu. Radzimy sobie całkiem nieźle, ale wciąż mamy kilka rzeczy do poprawy – powiedział pomocnik Juventusu w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Jestem bardzo zadowolony z wyników zespołu – kontynuował Bentancur.

23-letni zawodnik w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 22 meczach ligowych, udowadniając szkoleniowcowi Bianconerich, że może na niego liczyć zarówno w defensywie, jak i w ofensywie.

– Zrealizowaliśmy plan naszego trenera, który prosił nas o to. W tym roku grałem praktycznie w każdym meczu. Ze spotkania na spotkanie czuję się coraz lepiej. Co do wyniku to jest to efekt pracy całej drużyny, a nie indywidualnych popisów. Myślę, że dobrze realizujemy plan na grę – zaznaczył pomocnik teamu z Piemontu.

Komentarze